הלוח היהודי החכם

מחשב מיני

Image not available
Image not available

תוכנה

+

מחשב מיני

Image not available
Image not available

תוכנה

+

אודות הלוח היהודי החכם

הלוח היהודי החכם הינו מערכת ממוחשבת וחכמה המיועדת לבתי כנסיות ובתי מדרשות, ותוכננה לשרת בקודש כמוצר המסייע בהצגת נתונים חיוניים לקהל המתפללים והלומדים, וכן כמוצר עזר לגבאי בניהול בית הכנסת / בית המדרש.
הלוח היהודי החכם הינו ייחודי בתחומו בעיקר נוכח היכולת לשלב מספר "אבני יסוד" בלוח אחד.
 

 
תכונות ייחודיות
אבני היסוד שעליהם מושתת הלוח הינם: לוח זמנים, לוח זכרון, לוח הלכה יומית, לוח הודעות מתוזמן וכן לוח לניהול אוטומטי של זמני התפילה, מעבר למספר רב של תכונות ייחודיות המפורטות בדף ברחבי האתר.
יש לציין, ש"הלוח היהודי החכם" תוכנן ונבנה בעמל רב, לתועלת ציבור המתפללים לעוסקי התורה ולומדיה, לפי רוח ההלכה היהודית, ובהתייעצות מתמדת על כל שעל בפיקוח מדוקדק על כל נדבך ונדבך אשר ממנו נשלם בנין היצירה של הלוח.
 
דיוק בזמנים ושיטות שונות
כפועל ישיר לאמור לעיל, ומעבר ליתרונות הרבים המצויים "בלוח היהודי החכם", הושם דגש רב על הדיוק בזמני היום ההלכתיים, התבסס על חישובים ונוסחאות אסטרונומיות חדישות ומדויקות כפי קביעת ודרישת ההלכה הצרופה המסורה, ומכאן ש"הלוח היהודי החכם" מאפשר הצגת זמנים לפי כל השיטות, וכן ע"פ מיקום מדוייק של העיר או בית הכנסת.
 
שיפור תמידי
הרצון להשתפר להוביל ולהצעיד קדימה את שילוב הדקדוק ההלכתי בד בבד עם התקדמות הטכנולוגיה בבתי הכנסיות ובתי המדרשות, תוך הקפדה רבה על רוח ההלכה המסורה הטהורה, גורם ל"הלוח היהודי החכם" להיות "עמוד האש" אשר מאיר נתיב חדש מלא ישן בלוחות הקודש היהודיים.
 
צרו עימנו קשר בטלפון - 054-22-444-80
כתובת: הלוטם 3 נשר
נייד: 054-22-444-80
  • sdsdsdsd